Współpraca

Witam Cię serdecznie na moim blogu. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą PR i reklamą, to trafiłeś w dobre miejsce. Nazywam się Aldona Gajek. Jestem Kobietą w Laboratorium. Uczę, jak zadbać   o swoje zdrowie, jak je prawidłowo kontrolować. A przede wszystkim o tym, jak głupio nie umrzeć! Głupio, czyli na coś, czego można było uniknąć regularnymi badaniami.

Wiedzę na temat diagnostyki laboratoryjnej zdobyłam podczas pięcioletnich studiów na kierunku analityka medyczna oraz podczas pracy w laboratorium, jako diagnosta laboratoryjny. Na co dzień miałam do czynienia z przeróżnymi sytuacjami, pacjentami i ich wynikami.

Misją bloga jest doprowadzenie do momentu, w którym pacjent lekarzowi partnerem. Marzę o świecie, gdzie każdy Polak i każda Polka interesują się swoim zdrowiem i biorą za nie odpowiedzialność. Chcę zobaczyć gabinet, którym między pacjentami a specjalistami tworzy się dialog i współpraca mająca wspólny cel: zdrowie pacjenta!

Wyróżnia mnie ludzkie podejście, obrazowe przykłady z życia i ogromna doza empatii i indywidualnego podejścia. Wszystko to wraz z dużą bazą pomysłów i dobrą organizacją daje idealne połączenie!

Kto śledzi moje treści?

Głównie młode kobiety w wieku 25-35 lat. Chcą świadomie zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. W większości są to świadome mamy lub kobiety chcące matkami zostać, mieszkających w dużych miastach w całej Polsce.

Coraz więcej pojawia się także specjalistów (fizjoterapeuci, dietetycy, osteopaci, doradcy żywieniowi), którzy chcą jeszcze lepiej pomagać swoim podopiecznym i kontrolować postępy w odpowiedni sposób.

Tematy i formy współpracy:

  • artykuły związane z prawidłowym podejściem do badań
  • promocja rozwiązań ułatwiających dbanie o zdrowie
  • informacje na temat wpływu codziennych sytuacji na wyniki badań laboratoryjnych (suplementy, aktywność fizyczna)
  • warsztaty z mówienia o aspektach medycznych
  • webinary i szkolenia o odpowiedniej profilaktyce
  • szkolenia i warsztaty skierowane do specjalistów, chcących poszerzać swoje kompetencje
  • e-booki edukacyjne

W głowie kiełkuje pomysł na formę współpracy? Zapraszam do kontaktu! Odpowiadam na każdą wiadomość i przedstawiam swój pomysł na współpracę. W ramach współpracy zawsze kieruję się wiarygodnością i faktyczną korzyścią dla odbiorców.Podejmuje jedynie płatne formy współpracy, ale nie wykluczam ciekawego barteru.

kontakt@kobietawlaboratorium.pl

Dotychczasowe współprace: