życzenia
Labstyle

Życzenia 2019

Życzenia to ważny element, gdzie pokazujemy naszą troskę o najbliższych. Ja dziś chcę pokazać Wam, ze troszczę się także o Was.

Na ten nadchodzący 2020 rok życzę Wam przede wszystkim zdrowia. Radości z nadchodzących wyzwań i wytrwałości w ich realizacji. Gotowości i otwartości na nowe, ale także odwagi, by pamiętać o tradycjach i przyzwyczajeniach. Moje życzenia dotyczą też ogromu radości, jakiego spodziewam się u Was, wzajemnej miłości z bliskimi i przyjaciół, na których możecie polegać w dowolnym momencie.

Oby spełniły się Wasze najskrytsze marzenia i życzenia, ale także byście na nie zapracowali, a wtedy docenili.

Mam też nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku z pełną gotowością do pracy i nauki. Wciąż czekam na Wasze sugestie, polecenia oraz odpowiedź zwrotną.

Życzenia to nie wszystko, trzeba też umieć dziękować. Dziękuję Wam za to, że chętnie korzystacie z formy zadawania pytać w czwartki. Sama dzięki nim bardzo wiele się nauczyłam, a i Wam mogłam pomóc. Dziękuję też za to, ze tutaj zaglądacie, bez Was nic by się nie stało, co się stało :).

Wiem, że obiecałam, że poprzedni post będzie ostatnim w tym roku, ale jak mogłabym zostawić Was bez życzeń? Nie musicie przekazywać tych życzeń swoim bliskim. Proszę Was, byście to Wy sprawili, by się spełniły.

Wszystkiego dobrego!

Aldona

Obraz 5598375 z Pixabay